Блог

За один рік 3 абсолютно різних позиції або історія про те, як AIESEC допоміг Діані віднайти себе справжню

За один рік три абсолютно різних позиції або історія про те, як AIESEC допоміг Діані віднайти себе справжню.

photo 2021 09 01 19 07 06

Про момент, який розділив життя на ДО і ПІСЛЯ

 

Зазвичай дивишся якийсь фільм і уявляєш, як в тебе теж буде якийсь момент, коли все зміниться. Тоді, коли ти зможеш розділити все ДО та ПІСЛЯ; коли ти зрозумієш, що ти вже інша та як було раніше вже ніколи не буде.

 

Привіт, я Діана і хочу розповісти тобі власну історію. Я обожнюю фільми та серіали, уявляю себе головною героїнею кожного з них. Зазвичай був один мінус такої любові – я вважала, що я не є особливою, що в мене немає талантів та відмінностей. Все це відбувалося до моменту розмови з однією з моїх подруг, яка була на той момент вже понад півроку в AIESEC. Саме вона стала поштовхом до змін у моєму житті.

 

І ось: навпроти всього свого страху та сумнівів стою Я на своїй першій вступній конференції, намагаючись заспокоїти своє хвилювання, і в цей момент відбувається те, що кидає мене у повний шок, я чую гучні слова: «HEY AIESEC!». Після цих слів почався незабутній період мого життя.

 

Шлях від невпевненої в собі до сильної зсередини дівчини

 

Дівчина, яка думала, що їй немає місця у цьому світі, раптом почала відчувати підтримку та силу своїх дій. На той момент моя робота полягала у роботі з університетами. Я проводила зустрічі та вебінари, розказуючи про наші можливості іншим студентам. Вже за три місяці своєї роботи я показала, що я та людина, яка готова робити все та боротися зі своїми страхами та сумнівами.

 

Я переборювала себе та виконувала більше, аніж мене просили, тому, що я хотіла показати, що я можу бути кращою за всіх; я брала участь у всіх можливих заходах, я заявляла про себе та подумала:  “Все! Тепер я можу все, у мене немає слабких сторін, яких не можна покращити, я здатна підкорювати всі вершини!” (спойлер: вже залишившись далі в організації, я зрозуміла те, що це була брехня і справжні челенджі мене ще чекають попереду).

 

Як це – щоразу потрапляти не в ту команду, яку хотіла?

 

До речі, забула вказати, що на кожному етапі мого шляху в організації я потрапляла не у ту команду, куди хотіла. І що ви думаєте? Після закінчення свого першого досвіду я потрапила у зовсім іншу команду, аніж очікувала. Моя робота взагалі не була пов’язана з попереднім досвідом і я мала починати все з початку, майже з нічого. Мій досвід у команді New Sales тривав 7 місяців, і саме там я відчула хто я, що я можу і чого я прагну.

 

Саме за цей період мого життя відбулися найбільші зміни: я знайшла справжніх друзів, відчула підтримку, побачила свій розвиток та вдосконалила робочі процеси. Я зрозуміла, що таке тайм-менеджмент та хто такий лідер.

 

Я була лідером команди з чотирьох дівчат, яких я хотіла розвинути та показати їм, за що ж я так полюбила AIESEC. Все своє життя я прагну зробити “крутими” ті речі, які були в мене просто “звичайними”. І тут в мене вийшло зробити це якнайкраще.

 

Мої сім місяців підходили до кінця, і я не хотіла переставати бути частиною такої класної організації, я зробила крок вперед та вирішила податись ще на одну позицію. Звичайно, мене не взяли туди, куди я прагнула, з моєю удачею це відбувається завжди))

 

Людина, команда якої відповідальна за набір людей до AIESEC

photo 2021 09 01 19 07 04

команда Діани

 

Зараз я лідер команди Рекрутменту, тобто команди, яка займається набором нових людей до AIESEC. Я чітко розумію, що я там, де маю бути; я знаю, що тут я розвину себе та свою команду. У мене є повна свобода у креативі задля покращення процесів; у мене є жага продовжувати свій шлях в організації. Вже за місяць роботи я повністю зрозуміла мораль фрази «ніколи не кажи ніколи», і це так класно! Класно, що з кожною позицією я розвиваю іншу сторону себе, і тут ніколи не буває нудно.

 

Наразі я розумію, що AIESEC – це стиль життя, до якого я так прагнула всі роки. Зараз Я головна героїня свого власного фільму і так пишаюся тією Діаною, якою стала за останній рік.

Recent Posts

Соціальне підприємництво: Що це таке і Чому це важливо для багатьох з нас

5 порад, щоб стати впевненішими в собі + 3 питання, на які варто відповісти, щоб дізнатися, чи впевнені ви у собі!

5 кроків, щоб знайти своє справжнє “Я”

10 питань, на які може відповісти ментор/менторка

За один рік 3 абсолютно різних позиції або історія про те, як AIESEC допоміг Діані віднайти себе справжню

7 причин, чому тобі потрібен ментор/менторка: