Про нас

Smart Ninja – це неприбуткова платформа метчингу менторів та менті.

Ми прагнемо робити Україну кращою та віримо, що прогресивний менторський рух - це саме те, що їй потрібне!

Менторство - це прекрасний механізм розвитку й активізації молоді. Саме вмотивована та успішна молодь може рухати країну вперед.

На нашу думку, сфера юриспруденції, соціального підприємництва та політики - це ті сфери, які в Україні потрібно розвивати, та саме представники цих сфер можуть мати всі ресурси та інструменти для того, щоб чинити зміни в суспільстві!

Не менш важливим для України є укріплення гендерної рівності та розширення можливостей жінок. Саме тому Women Empowerment - це також одна з наших основних категорії для менторства! правильне русло

А щоб розвиватися в одній із цих сфер (чи в будь-якій іншій), молодь має зрозуміти, хто вона та чого прагне. Не розуміючи себе, важко рухатись вперед та бути успішним, тому Пізнання себе - це також наша основна категорія.

Smart Ninja знає, що українська молодь має величезний потенціал та прагне допомагати їй його розвивати та направляти в правильне русло!

Координаторка Smart Ninja - Катерина Алєко

Якщо ти звертатимешся до нас, то, скоріше за все, спілкуватимешся саме з Катериною!

«Дві речі, які потрібно знати про мене: я докладаю своїх зусиль тільки до того, у що щиро вірю, а ще я люблю Україну.
Я бачу, як ментори вплинули на моє життя та на життя людей, яких я знаю.
Хочу, щоб якомога більше людей в Україні змогли отримати користь від менторства, щоб у майбутньому продовжувати розвивати людей навколо та країну.»

Головний ніндзя Лука Карстен Брайтіг

Співпраця з його компанією The Happy Beavers дозволила створити цю платформу!

«Ми хочемо віддячити суспільству, не прагнучи лише до прибутку. Я вирішив підтримати країну, яка мені так багато дала - Україну. Тому ми створюємо платформу, яка має потенціал змінити країну на краще, шляхом стійкого розвитку».